Login Area

Our

Close Login

  • 505746284
  • ul. Gen. Sowińskiego 4a, 65-419 Zielona Góra

Szczegóły nieruchomości TAKA OKAZJA TYLKO U NAS! ROZŁOŻYSTA PARTERÓWKA W BUDOWIE W OTYNIU

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  • Numer umowy:753d
  • Typ budynku:wolnostojący
  • Powierzchnia działki:3144 m2
  • Powierzchnia domu:158 m2 + 35m2 garaż
  • Standard:do adaptacji
  • Cena:240.000

WYŁĄCZNOŚĆ!!! DOM TRZEBA KONIECZNIE OBEJRZEĆ! ZDJĘCIA NIE ODDAJĄ JEGO UROKU I UROKU JEGO LOKALIZACJI! dom w budowie ok. 18km od Zielonej Góry, 3km od Nowej Soli zaledwie 15 minut do centrum Z.Góry - bardzo ciekawa lokalizacja domu (opis poniżej). Zlokalizowany na dużej - 3144 m2 działce. Dom sprzedawany z udziałem w drodze. Powierzchnia budynku to: 158 m2. Wykonany z cegły typu Poroterm Drifix, przykryty dachówką ceramiczną, typ dachu: "koperta". W projekcie przewidziano salon połączony z jadalnią i aneksem kuchennym, 3 sypialnie, dwie łazienki, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż na dwa auta. Istnieje możliwość częściowej aranżacji poddasza (Projekt domu: "KOS"). Media: woda przyłączona do domu, prąd. Kanalizacja i gaz ok. 200m od domu. Do działki dojazd drogą gruntową utwardzoną. Inwestycja zlokalizowana w zacisznej okolicy, w pobliżu lasu, na nowopowstałym kameralnym (tylko trzy domy) osiedlu domków jednorodzinnych. Koszt wykończenia domu do stanu developerskiego to ok.360,000zł.  ZAPRASZAMY!!!!   W PAKIECIE BEZCENNE SĄSIEDZTWO!!!  dlaczego? dokładne informacje chętnie udzielę w rozmowie telefonicznej lub osobiście.
Opiekun oferty i Pośrednik odpowiedzialny Renata Matras nr licencji 6058.TEL. 505746284

Obszar gminy Otyń leży na Nizinie nowosolskiej. Od wschodniej strony graniczy ona z rzeką Odrą, a południowa i północna część pokryta jest lasami. Odra ze swoim dorzeczem oraz dopływem Śląskiej Ochli tworzą przepiękną, malowniczą krainę będącą rajem dla wędkarzy. Wody zakoli i staro rzeczy Odry kryją w sobie 33 gatunki ryb, do których należą m.in.: ogromne sumy, szczupaki, sandacze, leszcze, karpie i inne.
Występują tu dwa rezerwaty przyrody „Bukowa Góra" i "Bażantarnia"
 Na tym obszarze żyje wiele zwierzyny łownej, dlatego tereny te są również atrakcyjne ze względu na możliwości organizowania polowań przez działające tutaj koła łowieckie.
Rezerwat leśny Bażantarnia jest fragmentem lasu naturalnego. Został utworzony w 1959 r. na powierzchni 17,86 ha. Nazwę swą wywodzi z przedwojennego okresu, kiedy to w części południowej lasu, ówczesny właściciel tego terenu prowadził hodowle bażantów, którą obecnie stara się odnowić.
I KTO NIE CHCIAŁBY TU MIESZKAĆ?


 

Kontakt z agentem

Image
Renata Matras