Login Area

Our

Close Login

  • 505746284
  • ul. Gen. Sowińskiego 4a, 65-419 Zielona Góra

O nas Strona główna / O nas

Biuro MATRAS Nieruchomości mieści się obecnie w centrum Zielonej Góry przy ul. Gen. Sowińskiego 4a/1 na parterze przystosowanym również dla osób niepełnosprawnych.
Znajduje się w nowej kamienicy w uroczej, brukowanej uliczce gdzie można zawsze zaparkować samochód niemalże pod samym biurem.

Nazywam się Renata Matras. Pracuję w zawodzie już od dwudziestu lat.

"Trudne" nieruchomości nie są dla mnie problemem!!! Pomogę sprzedać każdą nieruchomość z dowolnym problemem prawnym lub finansowym. Posiadam licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami o numerze 6058 (zobacz świadectwo) nadaną na podstawie państwowego egzaminu w Ministerstwie Budownictwa.  Jestem również członkiem - założycielem Lubuskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (zobacz certyfikat).  Jestem ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. 

Moim klientom gwarantuję uczciwą i profesjonalną pomoc w sprzedaży, wynajmie, kupnie nieruchomości.  Jestem osobiście odpowiedzialna za bezpieczeństwo transakcji.  Zajmuję się również nieruchomościami komercyjnymi i rolnymi. Oferuję kompleksową usługę i bezpiecznie przeprowadzę przez zawiłe i często trudne ścieżki prowadzące do wymarzonego domu lub mieszkania. Pracuję zgodnie z zasadami etyki zawodowej a powierzone mi zadania realizuję w oparciu  o zasady uczciwej konkurencji. Ze szczególną starannością dbam o jakość wykonywanej pracy i całkowite bezpieczeństwo transakcji. Aby ułatwić moim klientom sprzedaż i kupno nieruchomości współpracuję od lat z profesjonalnymi doradcami kredytowymi, notariuszami, geodetami, rzeczoznawcami itp. Klienci, którzy za pośrednictwem biura MATRAS Nieruchomości przeprowadzili udane transakcje i nadal korzystają z moich usług  są dla biura  najlepszą rekomendacją. Jestem głęboko przekonana, że tak jak Oni będą Państwo usatysfakcjonowani efektami moich działań. 

Serdecznie zapraszam do współpracy

Renata Matras